Bizden Haberler

VİDEO WALL KİRALAMA / SATIN ALMA

VİDEO WALL KİRALAMA / SATIN ALMA

VİDEO WALL KİRALAMA

Türkiyeniin bir çok ilinde fuar alanlarına destek verdiğimiz videowall kiralama işin projesine göre ölçülerde sınırsız videowall kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Çoğunlukla fuar alanları, kongre fuarları,  gibi alanlara kurduğumuz videowall sistemleri, bunun yanı sıra görsel medya alanında projenize uygun şekilde her alanda uygulaya bilir kullana biliriz..

Fuar alanın' da bulunan stand'ınız da Video wall kiralamak firmanızın ürünlerini müşterilerinize görsel anlamda kendıizi iyi tanıtma, müşterinin ilgisini çekme, yapılan işin detaylı şekilde sunumunu hazırlamanıza yardımcı olacakdır.

Stand, Kongre, Lasman geceleriniz de kiralayacağınız videowall'lerimiz High Definition(HD), Full High Definition(FullHD), Ultra-High Definition(4K) çözünürlükleri desteklemektedir.

Detaylı soru ve ölçüler için Lütfen Bizi arayınız. .. İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ.

VİDEO WALL KURULUMUVİDEO WALL KİRALAMA(1)ZMİR VİDEOWALL KİRALAMA(1)ZMİR VİDEOWALL KURULUM

 VİDEO WALL SATIN ALMA

Sizlerde Otelinize, Ofisinize, Büronuza, Mağazanıza, ürün mecranızı tanıtmak için videowall satın ala bilirsiniz.

Pan Technical Systems olarak Videowall teknolojisini projelerini görsel sunumlarını video wall ekranında dev ekran aracılığıyla tanıtmak isteyen, sunum yapmak isteyen müşterilerimizin hizmetine sunuyor.

Video wall sistemi bilindiği gibi bir den fazla ekranın birleşimiyle oluşan bi dev ekran tekniğidir. 

Videowall sistem günümüz teknolojisin'de HD olarak kullanılırken artık 4K / 8K teknolojisine kadar gelip 2mm  Çerçeve kalınlığına ve 0mm (çerçevesiz)'e kadar düşmüştür.

Pan Technical systems Siz değerli müşterilerine videowall kurulumu, kurulum sonrası eğitim, eğitim sonrası teknik hizmetler ve destek verecek sorunsuz bir planlama sitratejisi sunmaktadır.

Videowall satın alma ve var olan videowall sistemlerinizin kurulumları , bakım kontroleri vs. her konuda sizlere destek olmak için iletişim bilgilerimizden bize mail veya telefon yoluyla ulaşa bilirisniz.. 

VİDEO WALL SATIN ALMA

FULL LED TV KİRALAMA

Pan Technical systems olarak firmamız TV KİRALAMA, anlamın dada siz değerli müşterilerine destek vermektedir.

Firmamızdan  FUAR İÇİN TV KİRALAMA konusun da uzman teknik arkadaşlarımızdan iletişim numaralarını arıyarak bilgi ala bilirsiniz.

Artık günümüz de da büyük ve da parlak ürün çalışmalarıyla müşterilerimizin dikkatini çeke bilmek için son teknoloji ürünlerimizle sizlere FUL HD ve üstü ekranlarımızla destek veriyoruz.

Yaptırmış olduğunuz FUAR STAND çizimleriniz için istenilen her ölçü ekran olduğunu unutmayınız.

Şunu unutmamamız gerekiyor ki Standımıza her ölçü de TV değil, ürününüzü nasıl tanıtacağınızı, nasıl öne çıkartacağınızı bilip ona göre bir  TV EKRANI'na ihtiyacınız olduğudur.

 

FİRMAMIZDA BULUNAN TV BOYUTLARI.

50'' Full HD  İstanbul Led Tv Kiralama

60'' Full HD  İstanbul Led Tv Kiralama

70'' Full HD İstanbul Led Tv Kiralama

85'' Full HD İstanbul Led Tv Kirlama

-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
Diğer Hizmetler: MOBİL JENERATÖR KİRALAMA TİRÜBÜN KİRALAMA IŞIK SİSTEMİ KİRALAMA SAHNE/PODYUM SİSTEMİ KİRALAMA TRUSS SİSTEMİ KİRALAMA LED EKRAN KİRALAMA REJİ SİSTEMİ KİRALAMA SİMULTANE VE KONFERANS SİSTEMİ KİRALAMA DOKUNMATİK EKRAN KİRALAMA ÇADIR SİSTEMİ KİRALAMA